Bibenda jest świętowaniem jedzenia i picia. Podajemy potrawy pełne smaku: takie, które sami lubimy jeść. Jesteśmy już otwarci ponownie i zapraszamy na Nowogrodzką, mamy ogródek przed lokalem oraz zielone patio na dziedzińcu kamienicy. Niezmiennie robimy dla Was Zapasy Bibendy dostępne w naszym sklepie www, żebyście mogli cieszyć się Bibendą w domu. Weekendy zaczynamy od śniadań, wpadajcie od 10 rano na Nowogrodzką 10. Do zobaczenia!

Rezerwacja

Zarezerwuj online stolik do 10 osób. Większe rezerwacje i inne przyjęcia zorganizujemy dla Was również w przyszłości z przyjemnością.

Voucher

Lubimy uszczęśliwiać smacznym jedzeniem 
z wyjątkowymi, autorskimi koktajlami lub winem oraz rozpieszczać świetnym serwisem.  Podaruj wyjątkowej osobie voucher na kolację w Bibendzie.

Kuchnia

Bibenda gotuje uczciwie, tylko z sezonowych, lokalnych produktów. Karmimy zdrowo i bardzo chcemy uszczęśliwiać Was jedzeniem. Młoda i dynamiczna szefowa kuchni Agata Zięba dba o to, aby menu zmieniało się zgodnie z porami roku i czerpie z kuchni całego świata starannie wykorzystując najlepsze polskie produkty. Bibenda to zawsze szczere, smaczne talerze pełne kolorówi nieszablonowych połączeń. 

1/9
Bar

Bar to serce Bibendy. Serwujemy w nim autorskie koktajle na bazie naszych przetworów, sezonowych składników 
i starannie dobranych alkoholi. Karta koktajli zmienia się wraz z porami roku, podobnie jak karta win. Espresso przy barze czy wieczorne piwko? Wpadajcie, barmani zostaną z Wami do końca każdego wieczoru.

1/6
Dostawcy

Wybieramy tylko lokalnych i sprawdzonych dostawców, z niektórymi współpracujemy od początku trwania Bibendy. Mamy również własny ogród warzywny, z którego w sezonie bierzemy coraz więcej warzyw i owoców. Wierzymy, że tylko dokonały składnik zapewni jakość, która spełni nasze i Wasze oczekiwania. 

Prasa

Przeczytaj co sądzą o nas goście!

1/3
Kariera

Jesteśmy Bandą Bibendy, zgranym zespołem! Pracujemy ze sobą już wiele lat i stale się rozwijamy. Lubimy spędzać razem czas, wspólnie się wspieramy, uczymy i bawimy. Jeśli chcesz do nas dołączyć i współtworzyć Bibendę napisz kilka słów, na pewno się odezwiemy.

Bibenda

 

rezerwacje@bibenda.pl

ul. Nowogrodzka 10

502 770 303

Fest Port Czerniakowski
 

rezerwacje@fest.rest

ul. Zaruskiego 8

798 011 771

Bartoszówka

ogrodbartoszowka

@gmail.com

Bibenda Catgering

catering@bibenda.pl

Newsletter

facebook-black-social-button-circle.png
instagram-logo.png
facebook-black-social-button-circle.png
instagram-logo.png
facebook-black-social-button-circle.png
instagram-logo.png
facebook-black-social-button-circle.png
instagram-logo.png